Switłowody spawanie światłowodów serwis naprawa instalacji światowodowych gdańsk gdynia sopot trójmiasto pomorskieJako firma działamy w branży telekomunikacyjnej od 2016 roku, specjalizujemy się w świadczeniu usług w obrębie optotelekomunikacji przewodowej.

Kompleksowo realizujemy zadania w zakresie projektowania, budowy, dostarczania usług, modernizacji, oraz utrzymania szkieletowych i lokalnych sieci teletechnicznych.

Od ponad trzech lat jesteśmy partnerem technicznym ORANGE, w ramach tej współpracy realizujemy m.in.

Obsługę inwestycji branży telekomunikacyjnej i energetycznej, począwszy od etapu planowania i zarządzania projektem, poprzez opracowanie dokumentacji projektowej, na fazie realizacji inwestycji kończąc (kierowanie robotami/nadzór budowlany)

Budową sieci szkieletowej na odcinku od szaf przyłączeniowych (OPP) do central abonenckich (OLT) w ramach czego wprowadzamy kable światłowodowe w otulinie kanalizacji wtórnej do kanalizacji pierwotnej, budujemy przyłącza ziemne, instalujemy złącza przelotowe i rozgałęźne, wykonujemy zakończenia kabli magistralny na centralach OLT w
szafach ODF. Aktywnie uczestniczymy w rozbudowie sieci FTTH, oraz realizacji projektu POPC na terenie całego województw.

Dostarczanie usług szerokopasmowych dla klientów indywidualnych i biznesowych na terenie woj. pomorskiego. Wykonujemy zarówno instalacje wewnątrz-mieszkaniowe, przyłącza do zabudowy jednorodzinnej oraz instalacje w segmencie B2B i B2S.

Utrzymanie sieci optotelekomunikacyjnej na przydzielonym obszarze (Gdańsk, Tczew, Malbork, Elbląg, Starogard ) które wiąże się z usuwaniem uszkodzeń abonenckich, oraz usuwaniem awarii kabli sieci szkieletowej od kabli przyłączeniowych w przekroju 12J po kable magistralne w przekroju 288J.
Dysponując dużym doświadczeniem zdobytym w oparciu o współprace z dużymi operatorami telekomunikacyjnymi jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania.